Informacje TROP Informacje TROP

Informacje TROP

Informacje Tarnobrzeskiej Rady Organizacji Pozarządowych dot. sprawozdania z działalności Rady w latach 2013-2015 oraz wyborów na nową kadencję.

Strefa NGO

Tarnobrzeska Rada Organizacji Pozarządowych informuje, że 25 maja o godz. 18.30 w Urzędzie Miasta Tarnobrzega - sala 201 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla stowarzyszeń zainteresowanych udziałem...

Strefa NGO

Dni Tarnobrzega to doskonała okazja do zaprezentowania działalności organizacji pozarządowych, które działają na rzecz mieszkańców Tarnobrzega. Dlatego też Tarnobrzeska Rada Organizacji Pozarządowych...

TROP TROP

W związku z końcem pierwszej kadencji Tarnobrzeskiej Rady Organizacji Pozarządowych (TROP), 7 lutego 2013 roku o godzinie 17:00, w sali kameralnej Tarnobrzeskiego Domu Kultury odbędzie się Forum Organizacji Pozarządowych Miasta Tarnobrzega. Podczas spotkania zostaną wybrani członkowie TROP.
Każdą organizację pozarządową działającą na terenie Tarnobrzega może reprezentować tylko jedna osoba (prezes lub osoba posiadająca pisemne upoważnienie do reprezentowania organizacji).
Serdecznie zapraszamy.