Program akcji "Ferie w Mieście"

Zapraszamy do udziału w imprezach odbywających się podczas ferii zimowych w naszym mieście.

Bezpłatne warsztaty rysunkowe na feriach zimowych!

Uczniowie III klas gimnazjów oraz szkół ponadpodstawowych mogą szlifować swoje talenty od 16 do 24 stycznia.

Styczniowy repertuar kina Wisła

Zapraszamy na film. Zamieszczamy aktualny repertuar kina "Wisła" na styczeń.

Finał WOŚP już w niedzielę

15 stycznia na pl. Bartosza Głowackiego moc WOŚPowych atrakcji!

Niezwykłe przedstawienie jasełkowe w osiedlu Sielec

8 stycznia, już po raz 14 mieszkańcy osiedla Sielec uczestniczyli w przedstawieniu, które wystawione zostały przez dzieci z osiedlowego Niepublicznego Przedszkola nr 1 oraz młodzież uczestniczącą w...

Zapraszamy na "Choinkę Życzeń" z Anną Wyszkoni

Rozpoczęcie 5 stycznia (czwartek) o godz 19.15. Można jeszcze nabyć cegiełki w punktach opisanych na plakacie. Cegiełki będą również rozprowadzane przed samym koncertem. Zapraszamy.

Zapraszamy na koncert fortepianowy do TDK

8 stycznia o godz. 17 w sali kameralnej TDK odbędzie się koncert fortepianowy. W programie utwory Beethovena, Mozarta, Schuberta, Chopina i Gershwina. Wstęp Wolny.

Koncert kolęd w wykonaniu Olgi Szomańskiej w kościele dzikowskim

4 stycznia o godz. 19 w parafii Miłosierdzia Bożego w Dzikowie odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Olgi Szomańskiej. Na koncert zaprasza Prezydent Miasta Tarnobrzega i Akcja Katolicka.

Zapraszamy do udziału w konkursie kolęd "Serbinowska Kolęda"

Rycerze Kolumba zapraszają przedszkolaki, dzieci i młodzież do udziału w XXI Konkursie kolęd "Serbinowska Kolęda", która odbędzie się 8 stycznia 2017 r. w Parafii MBNP w Tarnobrzegu.

TDK ogłasza konkurs kolęd i pastorałek

10 stycznia 2017 r. o godz. 11.00 w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbędą się kwalifikacje wstępne konkursu "Śpiewajmy Kolędy i Pastorałki".

Promocja książki "Tarnobrzeskie Ślady" w MBP

12 grudnia o godz. 17.30 Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Piotrem Czepielem i Piotrem Dumą oraz promocję kolejnego tomu książki "Tarnobrzeskie Ślady".

Kiermasz i mikołajowa parada pełne niecodziennych atrakcji

4 grudnia na miejskim rynku odbył się zorganizowany przez Urząd Miasta "II Tarnobrzeski Kiermasz Bożonarodzeniowy", w tym roku połączony z XIII Paradą Mikołajów.

Spotkanie ze świadkami pacyfikacji kopalni "Wujek"

10 grudnia o godz. 16 w Sali Wielkiej Zamku Tarnowskich w Dzikowie odbędzie się spotkanie z górnikami Kopalni "Wujek", świadkami pacyfikacji kopalni w grudniu 1981 r. Muzeum zaprasza także na wystawę...

Zapraszamy mieszkańców na niedzielę pełną niecodziennych atrakcji

Prezydent miasta Grzegorz Kiełb zaprasza mieszkańców Tarnobrzega na niecodzienne wydarzenie. Już w najbliższą niedzielę, 4 grudnia, Plac Bartosza Głowackiego wypełni się kramami pełnymi świątecznych...

Rózne Oblicza Ceramiki - wystawa w MBP

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy prac Danuty i Jana Chmielowiec pt. "Różne Oblicza Ceramiki", który odbędzie się 8 grudnia o godzinie 18. Wystawa udostępniona zostanie dla...

Bożonarodzeniowe warsztaty dekoracyjne w TDK

9 grudnia w godz. 16-18 w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbędą się Bożonarodzeniowe Warsztaty Papieru Dekoracyjnego i Kartek Świątecznych. Zgłoszenia do udziału przyjmowane są do 2 grudnia.

Kiermasz "Ksiązka za cegiełkę" w bibliotece miejskiej

Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Michała Marczaka zaprasza na kolejny kiermasz "Książka za cegiełkę", który odbędzie się 02 grudnia (piątek), tradycyjnie w godzinach od 10.00 do 17.00.

Koncert "W żółtych płomieniach liści" w TDK

3 grudnia (sobota) o godz. 17 w tarnobrzeskim Domu Kultury odbędzie się koncert pt. "W żółtych płomieniach liści". Wstęp wolny.

Odrestaurowano kolejne pomieszczenia w dzikowskim Zamku

Na odebraną 28 listopada inwestycję, w całości sfinansowaną z budżetu miasta, złożyła się przebudowa klatki schodowej wraz z przylegającymi pomieszczeniami i holem ekspozycyjnym.

Prezentacje finałowe konkursu recytatorskiego w TDK

Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza na Prezentacje Finałowe XIV Rejonowego Konkursu Recytatorskiego Szkół Gimnazjalnych. Konkurs odbędzie się 3 grudnia o godzinie 10 w sali kameralnej TDK.

Sukces utalentowanego wiolonczelisty Krzysztofa Michalskiego

Miło nam poinformować, że Krzysztof Michalski uczeń kl. I c Gimnazjum nr 1 dnia 8 listopada 2016 r. na Zamku Królewskim w Warszawie odebrał stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

TDK zaprasza na eliminacje do konkursu Literatura i Dzieci

26 listopada o godz. 10.00 Tarnobrzeski Dom Kultury organizuje Eliminacje Regionalne do Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci "Nasze Pasje".

TDK ogłasza konkurs na świąteczną kartkę

Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza do udziału w konkursie plastycznym na bożonarodzeniową kartkę. Przekazywane prace przyjmowane są do 7 grudnia.

Ojciec Andrzej Bielat o Sienkiewiczu w bibliotece miejskiej

23 listopada o godz. 18 zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej na spotkanie z o. Andrzejem Bielatem OP i wykład „O co mamy pretensje do Henryka Sienkiewicza - refleksje w Roku Jubileuszowym”.
Wyświetlanie 26 - 50 z 2 285 rezultatów.
Pozycji na stronę 25
z 92