Miejska Telewizja Tarnobrzeg

Miejska Telewizja Tarnobrzeg „MTVT” Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 30, 39-400 Tarnobrzeg
tel./fax 15 823 82 82
e-mail: mtvt@tv.tarnobrzeg.pl
http://www.tv.tarnobrzeg.pl


Telewizja Tarnobrzeg jest firmą zajmującą się produkcją i emisją lokalnego programu telewizyjnego. Prezentujemy wydarzenia z naszego miasta w sposób rzetelny i obiektywny. Pokazujemy nie tylko miasto, ale przede wszystkim ludzi, którzy z tym miastem są związani. Jesteśmy z kamerą tam, gdzie dzieją się istotne dla mieszkańców sprawy. Posiadamy Koncesję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na rozpowszechnianie naszego programu w sieciach telewizji kablowej.
Dysponujemy kanałem informacyjno-reklamowym, który widzowie odbierają 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Ramówka wypełniona jest publicystyką, serwisami informacyjnymi, reportażami z życia miasta i reklamą. Premierowe programy emitujemy od wtorku do piątku o godzinie 17:30. Programy te dostępne są również na naszej stronie internetowej www.tv.tarnobrzeg.pl, która aktualizowana jest na bieżąco.
Poza działalnością telewizyjną świadczymy usługi w zakresie produkcji filmów promocyjnych, szkoleniowych i filmów na zamówienie (Chrzest Św., Pierwsza Komunia Św., Ślub cywilny i Kościelny oraz przyjęcia weselne, Studniówki, Komers, imprezy okolicznościowe z życia szkół, imprezy integracyjne, imprezy masowe -koncerty, pikniki, zawody itp.)
Na przestrzeni wielu lat działalności Telewizji Tarnobrzeg nastąpiło wiele zmian zawsze jednak najważniejsi dla nas byli, są i będą nasi Widzowie.